EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83

Індія

https://www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/Indiya-800x500.jpg

Про країну:
Індія - це пустелі і джунглі, яскраві враження і незабутні емоції. Омивається Бенгальською затокою на Сході, а на заході Аравійським морем. Офіційна мова Хінді, англійська як допоміжна мова. Офіційна валюта - індійська рупія. З собою краще взяти долари. При обміні на місцеву валюту попросіть дрібні купюри, щоб у Вас не виникли проблеми з рештою. Небагато місць де Ви зможете розплатитися банківською карткою.

Сезонність відпочинку:
Купальний сезон круглий рік - середня температура води 28 градусів. Туристичний сезон починається з кінця жовтня і триває до травневих свят. Сезон дощів тут з травня і до вересня. Найбільші опади припадають на липень і серпень. Ціни на цей період найнижчі.

Візовий режим:
Для поїздки заздалегідь необхідно оформити електронну візу, не пізніше ніж за 4 дні до подорожі. Вартість 60 доларів. Термін перебування - 60 днів з моменту приїзду в країну (з можливістю дворазового в'їзду протягом 120 днів). На паспортному контролі необхідно мати роздруковану електронну візу. Документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців); кольорова фотографія туриста; анкета; бронь готелю; страховка; авіаквитки.

Етикет і особливості країни:
Індія країна досить бідна, тому рекомендуємо Вам стежити за своїми речами і взуттям. У різних регіонах Ви зустрінете багато маленьких жебраків, але гроші їм давати небажано, краще роздати цукерки або солодощі. У цій країні прийнято торгуватися завжди і скрізь. Не їжте, не передавайте, а також не беріть речі лівою рукою. В Індії ця рука вважається нечистою.

Національна кухня:
Популярний напій в Індії це чай. Цікавий індійський алкогольний напій «Фенні» на основі плодів кешью і соку кокосової пальми. «Кульфі» - національне морозиво з фісташками, шафраном і кардамоном. Курчата «Тандурі» припадають до душі людям усього світу. Радимо спробувати рибні страви - «Дахи маач» і креветки з каррі і кокосом.

Цікаві місця до відвідування:
Головною визначною пам'яткою Індії є Тадж Махал. Це мармуровий палац з розкішною архітектурою, прикрашений дорогоцінним камінням. Побачити справжнє життя Індії можна відвідавши Дхараві - район нетрів. Популярністю користується Керала - ланцюг мальовничих лагун і озер. Тут багато плавучих будинків, які з радістю приймуть будь-якого мандрівника.

Що привезти:
Індійський шовковий і бавовняний одяг відомий по всьому світу. Тут Ви зможете купити самий високоякісний кашемір в світі - пашміну. Щоб перевірити натуральність, протягніть пашміну через кільце. Обов'язково привезіть з Індії - чай. Такий як продається в Індії Ви ніде не знайдете. Любителям міцних напоїв привезіть індійський ром «Олд Монк». А ще рекомендуємо взяти натуральне мило, скраби і іншу індійську косметику.

×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв