EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83

Активний відпочинок в готелях

//www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/pimgpsh_fullsize_distr.jpg

Віддаєте перевагу активному відпочинку - в сучасних готелях Вам не дадуть занудьгувати. Отримати заряд бадьорості і гарного настрою допоможуть такі розваги:

Бочча (boccia) - гра, що зародилася ще в Стародавній Греції. Грають дві команди (2-6 гравців). У кожної - свій колір м'ячів. Білий називається цільовим і укладається у самого краю поля. Гравець будь-яким доступним йому способом намагається кинути важку шкіряну кулю так, щоб він ближче ліг до цільового. І так до останнього кидка. Після цього підраховуються бали. Виграє та команда, яка більше згрупує своїх метальних знарядь біля цільового.

Дартс (darts) - гра на влучність, в якій потрібно метати короткі дротики в мішень на стіні.

Сквош (squash) - близький родич тенісу, два гравця відбивають ракетками м'яч в стіну, намагаючись, щоб суперник не міг відбити удар.

Квадроцикл (quad bike) - невеликий чотириколісний мотоцикл підвищеної прохідності і стійкості.

"Банан" (banana) - катання на великому надувному човні у формі банана, прив'язаному до катера. Учасники катання сідають на "банан" верхом.

"Гамбургер" (hamburger) - катання на великому надувному колесі, прив'язаному до катера.

Снорклинг (snorkeling) - підводне плавання з аквалангом.

Дайвінг (diving) - занурення з аквалангом.

Рафтинг (rafting) - сплав по річках, на надувному гумовому човні.

Каяк (kayak) - те саме, що і байдарка: вузький легкий і маневрений спортивний човен, закритий зверху, з дволопасним (двостороннім) веслом.

Каное (canoe) - вузький спортивний човен; від каяка відрізняється тим, що не закритий зверху, і гребля здійснюється веслом з однією лопастю поперемінно з лівого і правого борту.

Аквааеробіка (aquagym) - виконання різних вправ у воді під музику з елементами плавання, гімнастики, розтяжки.

Пілатес (pilates) - гімнастика, включає елементи йоги, східних бойових мистецтв, медитації, розтяжку, вправи на гнучкість і рівновагу.
×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв