EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83

Топ-10 безвізових країн

//www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/Топ-10-безвизовых-стран.jpg

Встановлення безвізового режиму з Європейським союзом - довгоочікувана подія для всіх українців. Але в цій статті ми зібрали інформацію про найпопулярніші країни, крім Європи, для відвідування яких досить мати лише закордонний паспорт.

1.Турція - один з найпопулярніших напрямків серед українців. Що не дивно, адже в країні відмінна туристична інфраструктура, а всі об'єкти пристосовані як для одиночного відпочинку, так і сімейного.

2.Ізраїль - свята земля - одне з улюблених напрямків для відпочинку українців. Ізраїль пропонує своїм гостям можливість доторкнутись до найдавніших пам'ятників цивілізації і християнської культури.

3.Грузія - найбільше туристів приїзджає сюди влітку, в липні і серпні. Для пляжного відпочинку найкращий час з середини червня і до кінця жовтня.

4.Чорногорія - ця невелика країна приваблює туристів з усього світу, своїми невисокими цінами і великим вибором варіантів для відпочинку.

5.Вьетнам - можна вирушати в будь-яку пору року - якщо знати, куди саме їхати. У туристів популярні курорти Да Лат, Да Нанг і Нья Чанг.

6.Єгипет - відноситься до числа країн, куди потоки туристів не знижуються. Сюди їдуть в будь-яку пору року і навіть влітку, коли дуже спекотно. За рахунок сухого клімату, подібна висока температура переноситься набагато легше, ніж +25 з високою вологістю. Але справа тут навіть не в кліматі Єгипту, а в тому, що багатьом подобається Червоне море багате на коралові рифи, тут можна не тільки зайнятися снорклінгом, але і відчути всю красу занурень, простіше кажучи спробувати дайвінг.

7.Таїланд - все ті ж сонце і море, що і в Туреччині і Єгипті, але більше екзотики - ось чим приваблює українців відпочинок в Таїланді.

8.Шрі-Ланка - екзотична і мальовнича острівна країна, приваблює туристів різного складу: від любителів пляжного відпочинку до шанувальників рафтингу і пізнавального туризму.

9.Іорданія - пляжі, пустелі, безліч СПА-центрів та пам'яток стародавніх цивілізацій тягнуть до Йорданії любителів самого різного відпочинку.

10.Домініканська республіка - райський куточок на землі, має вихід до двох водних масивів - Карибського моря і Атлантичного океана. Країна прекрасно підходить як для пляжного відпочинку, так і любителям пригод та екстриму. На тутешніх курортах створені відмінні умови не тільки для дайвінгу, але і для серфінгу, віндсерфінгу і кайтсерфінгу.
×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв