EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83
https://www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/Услуги-майс-800x500.jpg

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань.

Meetings або ділові зустрічі
Довіряючи нам організацію ділових зустрічей з партнерами і замовниками, Ви звертаєтеся до професіоналів, що володіють всіма ресурсами і досвідом для підготовки таких зустрічей на найвищому рівні.

Incentive
Заохочувальні тури для співробітників або клієнтів стимулюють персонал до активної роботи і більш творчого підходу, а партнерів компанії - до формування більш довірчих відносин з Вами. Наші багаторічні напрацювання в розвитку внутрішніх і міжнародних туристичних напрямків дозволяють запропонувати Вам найцікавіші і вигідні варіанти для проведення інсентіва.

Conference
Конференція, семінар, презентація або ворк-шоп, в Україні або за кордоном, незалежно від кількості учасників, в будь-якій індустрії, формату, який потрібен саме Вам, ми можемо організувати для Вас діловий захід з урахуванням його специфіки, Ваших побажань і наших великих можливостей.

Events
Корпоративний Новий Рік, дні народження та ювілеї компаній, спортивні або культурні заходи - ми подбаємо про всі нюанси і деталі Вашого проекту. Ви можете довірити нам вибір місця його проведення, художнє і музичне оформлення, вибір артистів і меню, розробку всього сценарію, підбір реквізиту, транспортну підтримку, закупівлю призів і подарунків.
Не варто применшувати важливість ділового туризму. Саме на таких заходах існує можливість укладення вигідних контрактів, налагодження партнерських відносин і довготривалої співпраці.
×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв