EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83

Сейшели

https://www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/Seyshel-800x500.jpg

Про країну:
Сейшели, розташовані в Індійському океані - це одне найкрасивіших місць в світі, райський куточок на землі. Офіційні мови - креольська, французька та англійська. Національна валюта - СейшельськА рупія. З собою краще брати долари. Тут можна буде ними розплатитися, але якусь частину все ж поміняйте на місцеву валюту. Обмін краще проводити в офіційних обмінних пунктах, в готелях і торгових центрах курс зазвичай не вигідний.

Сезонність відпочинку:
Відпочивати на цих островах можна цілий рік, температура повітря в середньому 28-35 градусів, а температура моря +27. Найсприятливішими місяцями для відпочинку вважаються квітень-травень і жовтень-грудень. Дощовим місяцем є січень, випадає найбільша кількість опадів.

Візовий режим:
Віза оформляється безкоштовно по прибуттю в країну. Термін перебування до 30 днів. При вильоті з Сейшелів Вам необхідно буде оплатити аеропортний збір в розмірі 40 доларів. Документи: закордонний паспорт; авіаквитки; ваучер; страховка.

Етикет і особливості країни:
Для безпечного пересування в стороні від пляжів, рекомендуємо взяти міцне, але легке взуття, тому як Ви можете наштовхнутися на уламки коралів і магніту. Фотографувати місцевих жителів можна лише з їх дозволу. Не забудьте взяти з собою крем від комах, а також сонцезахисний крем з високим індексом захисту - сонце тут дуже пекуче.

Національна кухня:
Спробуйте рис з рибою під назвою «Пвасон ек дірі». Рибу-буржуа тут готують по-особливому. Скуштуйте крабів трулулу, яких подають по кілька штук під соусом. З морепродуктів ще варто спробувати восьминогів під соусом каррі «Зуріт». Цікаве блюдо курча каррі в кокосовому молоці, а також рагу з кажана. З напоїв спробуйте перебродивший кокосовий сік «калу», а також настоянку лимонної м'яти «дите зітронель».

Цікаві місця до відвідування:
Національний парк Морн на острові Мае. Тут Ви зможете побачити вулканічні гори, покриті тропічним лісом, а на вершині гори Морне Бланка Ви зможете відвідати чайну плантацію і спробувати різні сорти чаю. Затока Срібний Берег на острові Ла-Діг. Взявши човен або яхту, тут можна відправитися в віддалену бухту Реюньон, в водах якої можна побачити велику різноманітність морських мешканців - дельфінів, морських котиків, китів. Приваблює туристів острів Фрегат, який раніше був притулком піратів. Тут же прогуляйтеся по тропічним лісом, де ростуть хлібні дерева, латаніі і капустяні пальми.

Що привезти:
Коко-де-мер (морської горіх або горіх пальми любові). Купуйте тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення. Коштує близько 200 доларів. З цих плодів виробляють і лікер. Саморобки з сейшельських пальм. Прикраси з коралів.

×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв