EnglishRussianUkrainian
+38 051 259 18 17, +38 066 638 43 83

VIP-відпочинок

https://www.leona-tour.com/wp-content/uploads/2017/07/viptyru-800x484.jpg

VIP-відпочинок з нашим агентством – для справжніх цінителів розкоші і престижу! Кожен VIP тур створюється спеціально під конкретного клієнта.

Ексклюзивні напрямки. Хочете опинитися в віддалених райських місцях земної кулі? А може зробити фотографії з пінгвінами на фоні айсберга? Пропонуємо Вам розкішні подорожі по ексклюзивним туристичним напрямками. Острови св. Маврикія з фешенебельними готелями на березі океану, Ямайка, Сейшели, Антигуа – справжні перлини.

Приватна авіація. На борту літака будете тільки Ви і Ваші гості. Оренда літака відмінний варіант VIP відпочинку і ділових поїздок. Наше агентство організовує індивідуальні, групові та корпоративні перельоти. Ви самі визначаєте маршрут і кількість зупинок.

Яхти. Хотіли б подорожувати водними просторами? Насолодитися неймовірними пейзажами та морським бризом. Наше агентство може орендувати для Вас невелику моторну чи парусну яхту, а можна і цілий плавучий палац, що належить арабському шейху або принцу спадкоємцю. Давно вже підраховано, що оренда яхти за вартістю практично дорівнює, а іноді навіть нижче ціни номера комфортабельного готелю.

Подорож за сценарієм. Це красива історія, придумана Вашою уявою, втілена в життя під час подорожі. Або наші творчі співробітники допоможуть скласти сценарій спеціально для Вас, Ваших друзів або Вашої коханої! У подорожі можливо все: стати Робінзоном на власному острові або капітаном яхти, мушкетером або власником замку, фотохудожником або фотомоделлю у Франції. Можна перенестися в будь-яку епоху, вибрати місце дії - і зіграти роль, яка подобається саме Вам!
×
©2018 Туристична агенція "Leona Тур" м.Миколаїв